Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust pozwala uzyskać naturalny i dyskretny efekt, do którego używamy pigmentów o naturalnych kolorach dostosowanych odpowiednio do koloru czerwieni wargowej oraz Twojego typu urody i preferencji. Jeżeli zależy Ci na bardziej wyrazistym efekcie lub optycznemu podkręleniu konturu ust wspólnie wybierzemy metodę oraz kolor pigmentu, co pozwoli na uzyskanie najbardziej zadowalającego rezultatu.

Makijaż permanentny ust kontur z cieniowaniem

Kontur z rozcieniowaniem, usta z całkowitym wypełnieniem, czy też usta bezkonturowe, wszystkie te metody stosuje się w celu uwydatnienia i podkreślenia kształtu ust. Czekamy na Ciebie w naszym gabinecie, aby wraz z Tobą wybrać najlepszą formę zabiegu i przeprowadzić go w pełni bezpiecznie i bezproblemowo.

Makijaż permanentny ust 3D

Odpowiednia technika wypełniania ust pigmentem sprawia, że uzyskany efekt jest trójwymiarowy i optycznie uwypukla usta. Wargi są subtelnie powiększone, nabierają idealnego, symetrycznego kształtu, a także koloru perfekcyjnie dobranego do typu urody oraz wymagań klientki.

 

Zapraszamy do naszego instytutu. To wyjątkowe miejsce zostało stworzone z pasji do piękna, na bazie wiedzy oraz doświadczenia. Zapewnimy Ci komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu oraz kontakt ze specjalistami, którym możesz zaufać.

Cennik:

kontur z rozcieniowaniem 900
kontur z wypełnieniem 900
usta bezkonturowe 900

* w cenę wliczona jest druga wizyta (dopigmentowanie), z której można skorzystać maksymalnie 6 tygodni od dnia pierwszego zabiegu

Nasi specjaliści:

Linergista
Godziny pracy:

Czwartek 10:00 - 19:00

Sobota 10:00 - 14:00

zobacz więcej